Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2, Ağustos’ta tanıtılacak

Koronavirüs salgını yüzünden hemen her teknolojik ürünün çıkışı ileri bir tarihe ertelenmiş durumda. Hal böyle olunca yeni modellerin çıkış tarihine ilişkin isabetli tahminlerde bulunmak güçleşiyor. Ancak birçok farklı kaynağın iddiasına göre Samsung Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 modelleri Ağustos ayının ilk günlerinde görücüye çıkacak.

Samsung’un yeni çıkaracağı bu iki yeni modele ilişkin son söylentilerin kaynağı, Güney Kore menşeli haber sitesi Dong-A Ilbo ve Ice Universe isimli Weibo kullanıcısı. Her iki kaynak da Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2’nin 5 Ağustos tarihinde tanıtılacağını öne sürdü. 

Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 için gün verildi

Ice Universe ise Samsung’un bu tarihte birçok yeni cihazın lansmanını yapacağını iddia ediyor. Buna göre Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra, Galaxy Z Flip’in 5G destekli versiyonu, Galaxy Tab S7 ve S7+ ile Galaxy Watch 2’nin bu tarihte tanıtımı söz konusu olabilir.

Fuarlar iptal edilince Samsung zora düştü

Bu söylentilerin doğru çıkma ihtimali yüksek. Malum, önde gelen tüm teknoloji fuarları iptal edildi. Samsung normalde IFA gibi popüler fuarlarda yeni ürünlerini tanıtırdı. Yeni şartlara ayak uydurmak zorunda kalan Güney Koreli teknoloji devi mecburen yaz aylarının sonuna doğru modellerini tanıtmayı tercih etmiş olabilir.

Bu arada Galaxy Note 20’nin iki farklı versiyonla satışa sunulması gündemde. Baz versiyonda 6.42 inçlik bir ekran tercihi söz konusu iken, Galaxy Note 20 Ultra’da 6.87 inçlik daha büyük bir ekran yer alacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2, Ağustos’ta tanıtılacak için yorumda bulun

    Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2, Ağustos’ta tanıtılacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2, Ağustos’ta tanıtılacak için ilk yorumu yapabilirsin.