Gel Dese Aşk 4.Bölüm Kıyafetleri ve Markaları

Atv ekranlarının yeni başlayan ve oldukça dikkatleri üzerine çeken dizilerinden bir tanesi olan Gel Dese Aşk yeni bölümü ile Pazar akşamları ekrana gelmekte. Dizi bu hafta yeni bölümü ile 29 Mart 2020 Pazar akşamı saat 20:00 gibi ekranlardaydı. Peki dizi üzerinde bir çok oyuncunun birbirinden güzel giydikleri kıyafetler ve markaları neler? İşte Gel Dese Aşk 4.bölüm kıyafetleri ve markaları içerikleri haberimizin devamında yer alıyor… Orduone.com sitesinde bu haftanın Magazin‘de en çok konuşulan haberi..

Gel Dese Aşk dizisi her hafta Pazar günleri Atv ekranlarında seyirci ile buluşmakta ve dizi üzerinde birbirinden güzel oyuncuların giydikleri kıyafetler oldukça dikkat çekmekte. Dizi üzerinde giyilen kıyafetler ve markalar peki bu hafta nasıldı? Yeni bölümde hangi birbirinden özel kıyafetler giyildi? Gel Dese Aşk dizi kıyafetleri ve markaları

Gel Dese Aşk 4.bölümde izleyicileri neler bekliyor?

“Murat ile ilişkin devam ediyor mu?”

Yasemin Murat’ı ifşa edip, arkadaşlarını da bu yasak aşkı bilmekle suçlayınca ortalık karışır. Herkes şoke olmuştur. Sitare ve Ruhi renk vermezken Aydan ve Barlas meraktan çıldırır. En çok da Barlas. Murat çapkınlık yapmıştır ve onun haberi yoktur. Barlas kadının kimliğini, ilişkiden haberdar olanları öğrenmeye kararlıdır. Murat ve Yasemin cephesinde tansiyon giderek yükselir. Murat, Yasemin’le hesaplaşır. Bütün bunlar Yasemin’in paranoyasıdır. O söyleyene kadar kimsenin durumdan haberi yoktur. Bütün bunlar olurken Bahar sürekli Murat’ı arar. Murat’ın aramaları cevapsız bırakması, onu yok sayması Bahar’ı zıvanadan çıkarır. Kararını vermiştir. Tekrar Düdenli ailesinin evine girmek, Murat’a yakın olmak için planını işletir. Kimse Bahar’ın oyunundan haberdar değildir. Ama çok yakında hepsi bu oyunun piyonlarına dönüşecektir.

Gel Dese Aşk 4.bölüm kıyafetleri ve markaları

Gel Dese Aşk dizisi Yasemin – Bahar

Gel Dese aşk dizisinde Yasemin karakterini Şebnem Bozoklu canlandırmaktadır. Güzel oyuncu dizide ki karakteri ile de oldukça ilgi çekmeyi başardı. Gel Dese Aşk Yasemin kıyafetleri kısa süre içerisinde sitemiz üzerinden paylaşılacak ve siz değerli ziyaretçilerimizle buluşturacağız.

Dizinin bir diğer güzel oyuncusu ise şüphesiz Bahar karakterini canlandıran İlayda Çevik. Güzel oyuncu giydiği kıyafetler ile genç kızların ilgisini çekmeyi başardı. Gel Dese Aşk Bahar kıyafetleri kısa süre içerisinde paylaşılacak.

Gel Dese Aşk Bahar deri ceketi

Dizide büyük oyuncular yer almaktadır. Bunlardan birisi de Murat karakterini canlandıran Erkan Petekkaya. Zaman zaman ciddi ve spor giyimleri ile erkeklerin merakını üzerine çeken başarılı oyuncu Gel Dese Aşk Murat kıyafetleri ile karşımızda olacak.

Gel Dese Aşk Murat kıyafetleri

Gel Dese Aşk Sitare kıyafetleri ve Gel Dese Aşk Derin kıyafetleri dizide yer alan diğer oyuncular. Bu oyuncularında giydikleri kıyafetler içeriğimizde yer alacaktır.

Gel Dese Aşk Sitare kıyafetleri

Gel Dese Aşk dizisinde Derin karakterini canlandıran Aslıhan Malbora güzelliği ile dikkat çekiyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir