IVANA SERT’İN KARANTİNA AÇIKLAMASI

Modellik kariyeri süresinde adından sıkça bahsettiren ünlü güzel Ivana Sert, ilk olarak Belgrad’ta düzenlenen güzellik yarışmasında birinci olmuş ve Miss Belgrade unvanını almaya hak kazanmıştır. 1990’lı yıllarda Miss Yugoslavia ve Miss Globe International gibi yarışmlara katılmış, 2002 yılında ise Türkiye’ye yerleşmiştir. Başarı ile donanmış olan kariyer hayatında Yok Böyle Dans adlı yarışmaya katılmış fakat geçirdiği bir rahatsızlık nedeni ile doktorunun tavsiyesi üzerine 12. Hafta da yarışmadan çekilmek durumunda kalmıştır. 2012 yılında Kanal D’ de yayınlanmakta olan Yalan Dünya dizisinde konuk oyuncu olarak yer alarak ekranlar da yüz aşinalığı oluşturmuştur. Tüm bu serüvenin ardından Show TV’nin En Büyük Show adlı programının sunuculuğunu da üstlenen Ivana Sert’in ilk kitabı Bizimlesin 2012 yılında piyasaya çıkmıştır. En çok adını duyurduğu ve izleyiciyi kendisi ile tanıştırdığı Bu Tarz Benim ismi ile yayınlanan ve sonrasında İşte Benim Stilim olarak adı değiştirilen program da jüri koltuğuna oturmuş, bu ünlü programda jüri üyeliği yapmasının ardından da oldukça tanınır bir hale gelmiştir. Moda tasarım, model ve sunuculuk gibi bir çok dalda eli bulunan ve birbirinden farklı başarıya imza atan Ivana Sert Sırp güzeli olmakla beraber uzun zamandır Türkiye’de ikamet etmektedir.

Birbirinden farklı hobileri ile bilinen Sırp güzel Ivana Sert, korona virüsünün tüm ülkeler gibi Türkiye’de de etkisini korumasının ardından tüm insanlar evlerinde kendilerini karantina altına almış, Ivana Sert’te kendini izole ederek karantina altına almıştı. Bu zorlu günler de bir çok açıklamanın yanı sıra açıklamanın biri de Ivana Sert’ten geldi. Fizik, astroloji ve klasik müziğe olan hayranlığı ile de bilinen Ivana Sert bunu sık sık dile getirmişti. Geçtiğimiz günler de karantina günlerinin zorunluğu ile ilgili bir paylaşımını sosyal medya hesabından duyuran Ivana Sert ‘’Karantina günlerini Albert Einstein, Nostradamus ve Beethoven ile geçirme şansım olsaydı bir yıl evden çıkmazdım’’ diye konuştu. Bu açıklamasında da Fizik, astroloji ve klasik müziğe olan aşkını dile getiren Ivana Sert bir çok dal gibi bu dallarla da ilgisi olduğunu açıklamış oldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. IVANA SERT’İN KARANTİNA AÇIKLAMASI için yorumda bulun

    IVANA SERT’İN KARANTİNA AÇIKLAMASI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak IVANA SERT’İN KARANTİNA AÇIKLAMASI için ilk yorumu yapabilirsin.