Kıvanç Tatlıtuğ Çukur’da mı oynayacak?

Kıvanç Tatlıtuğ ‘un da kadroya katılacağı söylenen ekranların sevilerek izlenen dizisi Çukur yayınlandığı günden beri izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Çatışmaları, ölüm sahneleri ve yeri geldiğinde ise güldüren sohbetleri ile Çukur, uzun süredir devam etmektedir. Oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Dilan Çiçek Deniz, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Ercan Kesal, Kubilay Aka gibi pek çok değerli isim bulunmuş sonrasında bir takım değişiklikler Dilan Çiçek Deniz olmak üzere birkaç oyuncu senaryo gereği diziden ayrılmak durumunda kalmıştı. 23 Ekim Pazartesi Show TV ekranlarında yayımlanan ve saat 08:00’da seyirci ile ilk buluşmasını gerçekleştiren çukur,92. Bölümü ile televizyon karşısındaki izleyicilere heyecanlı dakikalar yaşatmıştı. Peki Çukur 92. Bölümde neler oldu?

Gazeteci Emir ve polis Erkanın Yardımları ile Yamaç Koçovalı, Çağatay Erdemit’in sonunu adım adım getirecek. Ancak bu son Vartolu’nun da bir fedakarlık yapmasını gerektirecek. Yamaç’ın planı işlemeye devam eder iken Çağatay’ın adamları yüzünden zor durumda kalan Cumali’nin yardımına sürpriz bir isim yetişecek. Celasun’un Karaca’yla ilgili vermiş olduğu bilgi karşısında Yamaç’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olacak. Çağatay’ı oyun dışı bırakan hamle nefesleri keserken Koçovalılar artık mahallelerini toparlamak için uğraşacak. Ancak büyük bir darbe alan ErdenetlerKoçovalıların peşini bırakmayacak. Artık Böke Erdenet’in gelişi ile artık hem Koçovalılar hem Erdenetler için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Çukur 92. Bölüm ve Kıvanç Tatlıtuğ

  1. bölümü ile heyecanı bir kapanış yapan Çukur günümüzdeki salgın korona virüsü nedeni ile yeni bölümlerini ilerleyen zamanlarda yayınlanacağını ve dizi çekimlerinin virüs geçene kadar durdurulacağını açıkladı. Bu açıklaması ile televizyon karşısındaki izleyicilerini her ne kadar üzmüş olsa da gündeme geldiği bir konu ile bugünler de yine çok konuşulmaya başlayan Çukur, oyuncu kadrosuna ünlü bir oyuncu ismini dahil edebileceklerine dair açıklamada bulunmuş bu açıklama birçok izleyiciyi sosyal medya da olmak üzere çalkantıya uğratmıştı. Peki Çukur kadrosuna katılması ön görülen oyuncu kim?

Birbirinden farklı ve prosefyonel ismin bulunduğu Çukur kadrosu ilerleyen bölümlerde kadroya Kıvanç Tatlıtuğ’un dahil olabileceğini açıkladı. Sosyal medyada çok konuşulan konunun kesinliğine dair pek bilgi verilmedi. Senaryosu gereği pek çok oyuncunun diziye dahil olması ve bir o kadar oyuncunun da diziden çıkmasının ardından kadroya dahil olan son isim Arık Böke Erdenet karakteri ileBarışArduç olmuştu. Konuşulanlara Kıvanç Tatlıtuğ’un Arık Böke karakterine Yamaç ile olan savaşında destek vereceği belirtildi.

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kıvanç Tatlıtuğ Çukur'da mı oynayacak? Kıvanç Tatlıtuğ Çukur’da mı oynayacak? için yorumda bulun

    Kıvanç Tatlıtuğ Çukur’da mı oynayacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kıvanç Tatlıtuğ Çukur’da mı oynayacak? için ilk yorumu yapabilirsin.