La Casa De Papel Sezon 5 Ne Zaman?

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan La Casa De Papel, Netflix platformundan yayınlanan bir İspanyol dizisidir. Sürükleyici ve heyecan dolu senaryosu ile izleyicilerinin ilgisini çekmeyi başaran La Casa De Papel, 3 Nisan 2020 Cuma günü 4. Sezonu ile tüm dünya genelinde yayınlandı. Henüz 4. Sezonu izlemekte olan dizinin izleyicileri 5. Sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

La Casa De Papel Konusu

Dram gerilim ve soygun türündeki popüler dizi, AlexPina’nın uyarladığı ve başrollerinde UrsulaCorbero, AlbaFlores, AlvaroMorte, PacoTous, PedroAlonso, ItziarItuno, MiguelHerran ve Kiti Manver’in bulunduğu İspanya’da çekilen İspanyolca bir dizidir. 31 bölüm sayısından Oluşan dizi, 2 Mayıs 2017 tarihinde gösterime girmiş ve gösterime girdiği andan itibaren büyük bir ilgi toplamıştır. Milyonların izlediği ve hala daha izlemek için can attığı, 4. Sezonu bitirmeden 5. Sezonun ne zaman yayınlanacağı sorusunun sorulduğu  dizinin konusu şu şekildedir;

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar. Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

Yeni Sezon

Bu senaryo dahilinde gerçekleşen olaylar daha merak duyulan ve çok daha sürükleyici bir hale gelmiştir. 8 bölümlük 4. Sezonu hemen bitiren izleyiciler 5. Sezon hakkında bir çok soruyu merak etmektedir. Bunlardan biri ise 5. Sezonun ne zaman yayınlanacağı olmuştur. La Casa De Papel 5. Sezonun ne zaman yayınlanacağı bilinmemekle beraber henüz bununla ilgili bir açıklama bulunmamaktadır. Ancak izleyici sayısı ve 5. Sezona dair talebin çok olması dizinin uzun bir süre devam edeceğini gösteriyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. La Casa De Papel Sezon 5 Ne Zaman? La Casa De Papel Sezon 5 Ne Zaman? için yorumda bulun

    La Casa De Papel Sezon 5 Ne Zaman? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak La Casa De Papel Sezon 5 Ne Zaman? için ilk yorumu yapabilirsin.