Mucize Doktor 28. Bölüm Kıyafetleri

Ekranlara geldiği andan itibaren izleyicinin beğenisini toplayarak yeni ve merakta bırakan bölümleri ile devam eden Mucize Doktor, Fox TV’nin en çok sevilen dizisi haline gelmişti. Mucize doktor dizisi her bölüm insanlara verdiği sosyal mesajlar ile izleyicilerin gündemine oturmuş ve sosyal medyada da oldukça tartışılmıştı. Perşembe günlerinin bir numaralı mucize doktor, oyuncu kadrosunda, Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu gibi pek çok önemli ismin yer aldığı Mucize Doktor Ali Vefa karakter ile çok konuşulmuştu. Başarılı oyuncu Taner Ölmez Ali Vefa karakterini canlandırmasında ki başarısı ile tebrik edilmiş ve büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. Geçtiğimiz hafta 28. bölümü yayınlanan Mucize Doktor’da neler yaşandı?

Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler. Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir. Ama bu ani karar değişimini kimse hoş karşılamaz. Köşeye sıkışan Ali babasıyla ilgili hüsranını Ferman’la birlikte çalıştıkları vakaya yansıtır. Ve manevi kardeşler, Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

28. bölümüyle seyirciyi ekrana kitleyen Mucize Doktor diziyi merakların zirvede olduğu bir noktada sonlandırmış ve 29. bölümü seyircilerin iple çekmesine neden olmuştu. Bu akşam saat 20:00 da Fox TV de yayınlanması gereken 29. bölümde neler yaşanacağı herkes tarafından merak edilmişti. korono virüsü nedeni ile çekimlere ara veren ve bu akşam televizyonlar da kolaj bölümü yayınlanacak olan Mucize Doktor hakkında merak edilen bir diğer konu ise 28. bölümde oyuncuların giymiş oldukları kıyafetler oldu. hangi marka olduklarından fiyat bilgilerine kadar sorulan Mucize Doktor 28. bölüm kıyafetlerini sizler için derledik, topladık.

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM KIYAFETLERİ

Mucize Doktor Nazlı’nın üzerine giymiş olduğu kombin mangoya aittir. takmış olduğu çanta Aldo, ayakkabı ise Derimod markasında bulunmaktadır.

Muzice Doktor dizisinde Nazlı’nın üzerinde üzerine giymiş olduğu trençkot izleyenler tarafından beğenilmiş ve markası sürekli konuşulmuştur. Nazlı’nın üzerinde bulunan trençkot markası: Modatutkusu x lovemybody fiyatı ise 200 TL’dir.

Mucize Doktor dizisinde Nazlı’nın bileğinde bulunan saat markası Welder Watch’dır.

Nazlı’nın bu bölümde giymiş olduğu etek ve ceket Mavi markasına aittir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Mucize Doktor 28. Bölüm Kıyafetleri için yorumda bulun

    Mucize Doktor 28. Bölüm Kıyafetleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Mucize Doktor 28. Bölüm Kıyafetleri için ilk yorumu yapabilirsin.