Sefirin Kızı 15.bölüm kıyafetleri ve markaları

Star Tv ekranlarının yeni başlayan ve oldukça dikkatleri üzerine çeken dizilerinden bir tanesi olan Sefirin Kızı yeni bölümü ile Pazartesi akşamları ekrana gelmekte. Dizi bu hafta yeni bölümü ile 30 Mart 2020 Pazartesi akşamı saat 20:00 gibi ekranlardaydı. Peki dizi üzerinde bir çok oyuncunun birbirinden güzel giydikleri kıyafetler ve markaları neler? İşte Sefirin Kızı 15.bölüm kıyafetleri ve markaları içerikleri haberimizin devamında yer alıyor… Orduone.com sitesinde bu haftanın Magazin‘de en çok konuşulan haberi..

Sefirin Kızı dizisi her hafta Pazartesi günleri Star Tv ekranlarında seyirci ile buluşmakta ve dizi üzerinde birbirinden güzel oyuncuların giydikleri kıyafetler oldukça dikkat çekmekte. Dizi üzerinde giyilen kıyafetler ve markalar peki bu hafta nasıldı? Yeni bölümde hangi birbirinden özel kıyafetler giyildi? Sefirin Kızı dizi kıyafetleri ve markaları

Sefirin Kızı yeni bölümde neler olacak?

Öfkeli bir çocuğa daha fazla eyvallahım yok’
Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.

Sefirin Kızı 15.bölüm kıyafetleri ve markaları

Nare Trençkot

Yeni Bölümde ☘ Nare’nin Sefirin Kızı dizisinde giydiği Denim Trençkot: Pinko Fiyatı 1560₺ •

Sefirin Kızı Nare Elbise ve Yelek

Yeni Bölümde ☘ Nare’nin Sefirin Kızı dizisinde giydiği Elbise ve Yelek: Zara elbise 300₺ yelek 200₺ •

Sefirin Kızı Nare elbise

Yeni Bölümde ☘ Nare’nin Sefirin Kızı dizisinde giydiği Elbise: Zara 200₺ stokta değil, Çizme: Oblavion, Çanta; Mango.

Diziyle alakalı tüm kıyafetlere profilimde bulunan web sitemizde bulabilirsiniz.. İstediğiniz kıyafetleri yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Sefirin Kızı Nare kıyafetleri en çok merak edilen konular arasında yer almakta ve orduone.com olarak Magazin kategorisinde Sefirin Kızı 15.bölüm kıyafetleri ve markaları sizlerle!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sefirin Kızı 15.bölüm kıyafetleri ve markaları için yorumda bulun

    Sefirin Kızı 15.bölüm kıyafetleri ve markaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sefirin Kızı 15.bölüm kıyafetleri ve markaları için ilk yorumu yapabilirsin.