YILDIZ TİLBE EKRANLARA GERİ Mİ DÖNMEK İSTİYOR?

Genç, yaşlı her kesimin sıkılmadan şarkılarını dinlediği ve eşlik ettiği Yıldız Tilbe, kimi zaman hayat felsefesi kimi zaman ise şarkıları ile gönüllerimizi fethetmiştir. Sahneler de ilk olarak 1990 yılında boy göstermeye başlayan ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, 1991 yılının sonlarına doğru Sezen Aksu’nun ilgisini çekmiş ve Sezen Aksu tarafından vokalistlik teklifi almıştır. Bu süreçte ismini gönüllere ilmek ilmek işleyen Yıldız Tilbe ‘’Laf Lafı Açıyor’’ isimli program ile ismini daha da duyurmuş ve 1994 yılında bugünler de bile dillerimizden düşmeyen parçası olan ‘’Delikanlım’’ albümünü çıkarmıştır. İlk albümü ile büyük bir patlama yaşayan Yıldız Tilbe çeşitli TV programlarına katılmış ve bu yıllar içerisinde bir çok sanatçıya hit olan şarkılar vererek vokaller yapmıştır. Daha sonrasında ikinci albümü olarak bilinen ‘’Aşkperest’’ albümü beklenen ilgiyi görmese de ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin yükselişi hızla devam etmiştir. 2001 yılında Gülüm, 2002 yılında Haberi olsun, 2003 yılında ise Yürü Anca Gidersin isimli albümleri ile başarılı hayatına oldukça hızlı adımlarla devam etmiştir.

Kürt ve Zaza kökenli şarkıcı Yıldız Tilbe doğduğu günden bu yana kariyer hayatı da dahil olmak üzere bir çok acı yaşamış bunu kimi zaman eğlenceli bir hayat dersi kıvamında anlatmış kimi zaman ise yürek burkan şarkı sözlerine geçirmiştir. Günümüzde tüm şarkıları hemen hemen ezbere bilinen ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe son olarak O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda boy göstererek hayranlarını bir kere daha mest etmiştir.

Korona virüsünün boy gösterdiği bu zorlu günlerde herkes gibi evinden çıkmayan Yıldız Tilbe sosyal medya da paylaşmış olduğu fikri ile gündeme gelmiş ve ekranlarına bu zorlu, sıkıcı günlerde geri dönmek istediğini söylemişti. TRT Müzik’te program yapmak istediğini dile getiren Yıldız Tilbe, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8, 5 kanalına da sıcak baktığını belirtti. Ancak Acun Ilıcalı’dan olumlu bir cevap alamadığını dile getiren ve sosyal medya hesaplarından paylaşan Yıldız Tilbe, ‘’Her hafta seyircisiz program yapmak istiyorum’’ şeklinde sosyal medya hesabından duyuru yapmıştı. Şimdilik bekleme de bırakılan bu isteğin önümüzde ki günlerde hayata geçip geçmeyeceği konusunda bir bilgi ise yok.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YILDIZ TİLBE EKRANLARA GERİ Mİ DÖNMEK İSTİYOR? için yorumda bulun

    YILDIZ TİLBE EKRANLARA GERİ Mİ DÖNMEK İSTİYOR? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YILDIZ TİLBE EKRANLARA GERİ Mİ DÖNMEK İSTİYOR? için ilk yorumu yapabilirsin.